Úvod / Mám technické potíže / Vidím bílou obrazovku

Tato závada je nejčastěji způsobena tím, že v konfiguraci WordPressu nemáte správně nastavené URL adresy pro web a administraci. Ve většině případů je to způsobeno po aktivaci HTTPS na hostingu, který máte ve své správě.

Pokud je to i váš případ a po aktivaci HTTPS na hostingu nevidíte některá nastavení, respektive místo nich vidíte bílou obrazovku, řešení je snadné. Nainstalujte a aktivujte plugin Realy Simple SSL. Ten automaticky za vás provede konfigurace WordPressu pro HTTPS a tím by se mělo vše vyřešit.

Pozor, plugin neinstalujte, pokud nemáte HTTPS aktivní ze strany hostingu.

Pokud si nejste vědomi, že byste v poslední době HTTPS aktivovali, zkontrolujte URL adresy ve WordPressu (přepnete se do něj ikonou "W" vpravo nahoře) v sekci Nastavení / Obecné.

V polích Instalace WordPressu (URL)Úvodní stránka webu (URL) by měla být zadaná URL adresa domovské stránky webu včetně http (případně https) na začátku (například https://www.mojedomena.cz).

Používáte Mioweb hosting?
Pak by se vám nemělo nikdy nic podobného stát, protože u nás vše hlídáme za vás a po aktivaci HTTPS vše nastavujeme automaticky. Ledaže byste si URL adresy omylem upravili sami.