Úvod / Mám otázky k doménám / Převod k Miowebu

Přesun domény k Miowebu od jiného registrátora

V rámci vašeho tarifu u Miowebu máte nárok na doménu zdarma, to zamená, že pokud máte aktuálně doménu u jiného poskytovatele, je možné ji zdarma přeregistrovat k nám.

Jakmile bude doména v naší správě, budeme zajišťovat její prodloužení v rámci ceny tarifu.

I když bude doména v naší správě, nadále zůstanete majitelem domény a kdykoli je možné doménu přesunout zase do vaší správy.

Pro přeregistraci domény do naší správy prosím vyplňte objednávku níže. Autorizační heslo pro přeregistraci získáte tak, že se přihlásíte do vašeho účtu u vašeho aktuálního poskytovate domén, rozkliknete si detail domény a necháte si vygenerovat autorizační heslo, které vám následně dorazí do e-mailu.

Upozornění: Náš registrátor domén nepodporuje všechny koncovky, prosím podívejte se do formuláře, jaké koncovky domén je k nám možné přesunout.

V případě generických domén (.com, .org., .biz, .net) může trvat až 7 dní, než se doména přeregistruje do naší správy.

Po přeregistraci dojde k výpadku webu cca na 1-24 hodin.

Pokud jste měli dosud funkční e-mailové schránky u jiného poskytovatele a nyní si přejete přejít k nám, je to možné. Bohužel ale není možné přesunout k nám vaše e-maily a kontakty. Můžete je případně zálohovat do Outlooku podle nápovědy vašeho současného poskytovatele.